Корзина
254 отзыва
Melman
+380990899930
+380639396743
Корзина

Очистка дитячого одягу

В ЦІЙ СТАТТІ Прання Миючі засоби Видалення плям

Очищення дитячого одягу

Не забутьте поглянути на етикетку не тільки на розмір, а й на інструкцію з прання. Ми пропонуємо вам серйозно подумати про довговічність при пранні дитячого одягу, яку ви купуєте, особливо для повсякденних нарядів вашої дитини.

  • Прання. Оскільки у новонароджених чутлива шкіра, тому рекомендується прати весь одяг перед їх використанням. Винятком може бути верхній одяг, такий як зимові комбінезони та куртки, які не мають безпосереднього контакту зі шкірою. В якості корисного поради подумайте про те, щоб покласти дрібні предмети, такі як шкарпетки, пінетки, шапочки, чепчики в сітчастий мішок для миття і сушки, і не забутьте закріпити кнопки на бодіках і чоловічках, перш ніж кидати їх в прання, щоб уникнути защемлення з іншим одягом.
  • Миючі засоби. Загальною рекомендацією є те, що дитячий одяг потрібно прати окремо, використовуючи спеціальні «дитячі» миючі засоби, які, імовірно, залишають менше залишків і, отже, менш схильні до подразнення шкіри малюка.
  • Видалення плям. Кращим підходом до видалення плям, є спроба витирати або обполіскувати забруднену річ стільки, скільки ви можете, поки забруднення ще відносно свіже. Ми розуміємо, що це легше сказати, ніж зробити, але потім виявиться, що ви будете раді, що зробили це. Ми також пропонуємо запасти вашу пральню хорошим засобом для виведення плям.
Другие новости