Корзина
130 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Бесплатная доставка детской одежды при заказе от 700 грн.
Melman
+380990899930
+380639396743
Корзина

Як купити дитячий одяг

В ЦІЙ СТАТТІ Кілька простих правил для покупок Що потрібно шукати при купівлі

Як купити дитячий одяг

Знайте, як працює таблиця розмірів. Це загальні рекомендації; розмір варіюється від компанії до компанії, як і для дорослих. І число на етикетці не є показником того, як ваша дитина повинна так рости.

Купуйте на невеликі суми. Батькам зазвичай не потрібно багато одягу для новонародженого, так як діти швидко переростуть її.

Коли сумніваєтеся ... Купіть на розмір більше. Ви завжди можете загортати штанину або закочувати рукава між сплесками зростання.

Шукайте м'які тканини. У новонароджених чутлива шкіра. Деякі експерти рекомендують всю бавовну. Органічна тканина часто м'якша, хоча зазвичай дорожча. Вибирайте одяг, де розмір і інформація про прання друкуються на потилиці. Якщо ви помітили, що у вашої дитини почервоніння в області потилиці, перейдіть на одяг з етикеткою - ви завжди можете їх вирізати.

Подумайте, як легко одягається і знімається модель. Кнопки можуть засмучувати, коли у вас є активна дитина. Спробуйте блискавки. Шукайте саморозкриваючі плечики і кнопки на комірі, які відмінно підходять для новонародженого.

Переконайтеся, що просто змінити підгузки теж. Більшість дитячих комбінезонів мають кнопки між ніжками. Дитячі комбінезони з вигинами на вирізі можна м'яко надіти на тіло вашої дитини і видалити, якщо є підгузка (щоб не тягнути їх по голові).

Важливі примітки з безпеки

  • Все, що може відірватися від дитячого одягу, може привести до задухи, включаючи ґудзики, квіти, аплікації і гачки, тому найкраще одягати дитину в одяг без них. Основні бренди дитячого одягу уникають цих видів декорацій. Якщо у вас є одяг з прикрасами переконайтеся, що вони міцно прикріплені.
  • Ми рекомендує уникати одяг з шнурками в цілому. Якщо у вас є одяг з вишивкою біля шиї, видаліть їх і перевірте поясні шнурки, що вони надійно зашиті і не можуть бути витягнуті з обох кінців.
  • Протягом перших 12 місяців розгляньте складки, тюль та інші прикраси навколо коміра. Слід також уникати вишивки на виробі, особливо якщо вона рельєфна на стороні, яка торкається до шкіри. Все це може дати вашій дитині висип.
  • Новий одяг часто обробляється хімікатами, щоб зробити матеріал більш щільним. Перед тим, як носити, випріть всі предмети.
  • Слідкуйте за обірваними нитками і петлями, особливо в шкарпетках і рукавичках або в кишенях, які можуть вловити крихітні дитячі пальчики і пальці ніг.
Другие новости