Корзина
188 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Бесплатная доставка детской одежды при заказе от 700 грн.
Melman
+380990899930
+380639396743
Корзина

Одяг для немовлят на перші шість тижнів

В ЦІЙ СТАТТІ Поради з одягання новонародженого Рекомендації по вибору дитячого одягу

Одяг для немовлят на перші шість тижнів

Невелика підготовка проходить довгий шлях до покупки дитячого одягу. Ви будете міняти одяг своєї дитини кілька разів на день! Тому переконайтеся, що наряди нескладні і легко відкриваються для зміни підгузників. Загалом, ви хочете м'який, зручний одяг без дратівливих компонентів в тканині.

Замітка про розмір. Важко передбачити, який розмір одягу знадобиться вашій дитині спочатку. Багато новонароджених швидко переростають новонароджені розміри одягу від 0 до 3 місяців, а деякі батьки більш габаритних дітей повністю відмовляються від розмірів новонароджених і починаю з 3-місячних або від 3 до 6-місячних розмірів. Інші будуть носити новонароджений одяг протягом декількох місяців. Краща порада - купити одяг в декількох розмірах і повернути те, що ви не використовуєте згідно законів України.

Скільки з кожного елемента одягу вам потрібно буде залежати від того, як часто ви плануєте прати, але ми наводимо приблизні рекомендації нижче. Це тільки список одягу - ви також захочете зробити покупки інших речей для новонароджених.

Одяг для новонароджених

 • Чоловічки (з ніжками) (від 3 до 4 шт): деякі з них - це, в основному, задумані як піжами, які підходять для сну і гри, тому що діти так часто дрімають, особливо спочатку, це дуже зручно.
 • Сорочечки і боді (від 4 до 6 шт): Шукайте футболки і кофти з великою кількістю місця на шиї або з кнопками на ній, щоб вони легко ковзали по голові вашої дитини під час переодягання. Багато батьків вважають за краще боді, які фіксуються між ніжок.
 • Повзунки або штани (від 5 до 7 шт): Роздільні елементи дозволяють вам змінити один предмет брудного одягу, тому вони корисні. Шукайте еластичні пояси, які легко фіксують штани на підгузку і на животі вашої дитини - і розширюються в міру того, як немовля набирає вагу.
 • Светр або куртка (1 шт): більшості дітей не подобається, коли одяг натягується на голову, тому купуйте для своєї дитини светри або куртки, у яких ґудзики чи блискавка спереду.
 • Переносні конверти (кокони, мішки для сну) (від 2 до 3 шт): ці флісові або бавовняні мішки застібаються на піжамі вашої дитини, щоб тримати його в теплі ночами. Вони замінюють традиційні ковдри, які небезпечні для сплячих немовлят. Ви можете не мати потребу в них, залежно від клімату, в якому ви живете, і сезону, коли народилася ваша дитина.
 • Флісовий одяг або комбінезони: вам може знадобитися цілісний костюм з флісу або теплий комбінезон, щоб тримати малюка в теплі на прогулянках. Вони часто з капюшоном і приходять у багатьох стилях.
 • Комплект дитячих мочалок та рушників (шукайте рушники з капюшонами)
 • Шкарпетки та пінетки: вам потрібно багато шкарпеток, щоб ноги вашої дитини були теплими.
 • Шапки (від 1 до 3): вам знадобиться панамка літо або м'яка, тепла шапка, яка покриває вуха дитині взимку.

Поради з одягання новонародженого

Уникайте одяг, який занадто сильно обгортає шию вашої дитини, і який має зав'язки. Перевірте кнопки, стрічки та декоративні елементи, щоб переконатися, що вони надійно закріплені. Якщо вони відірвуться, це задушлива небезпека.

Часто легше одягати свою дитину на пеленальному столі або на підлозі. Спробуйте розмовляти з вашою дитиною, коли ви надіваєте на неї кожен елемент дитячого одягу, щоб вона пов'язувала одягання з тим, щоб це особливий час з вами.

Рекомендації по вибору дитячого одягу

 • Ось кілька порад, які слід враховувати при виборі одягу для новонародженого:
 • Купити одяг розміру побільше ніж зараз у новонародженого. Дитина швидко переросте «новонароджені» розміри протягом декількох днів. Протягом першого місяця можуть підійти навіть тримісячні розміри. Вам знадобиться пара предметів одягу, які ваша дитина може носити на самому початку, але сконцентруйтеся на великих розмірах для решти гардеробу. Вашій дитині не зашкодить одяг трохи більший, або якщо він носить один і той же наряд кожен день.
 • Уникайте будь-який одяг, який щільно прилягає до шиї, рук або ніг, або має краватки або шнури. Цей одяг не тільки небезпечний, але і незручний.
 • Перевірте інструкції з прання. Одяг для дітей будь-якого віку повинна бути миється і не вимагає прасування.
 • Чи не одягайте взуття на ноги новонародженого. Взуття не потрібна, поки він не почне ходити. Зношена раніше взуття, може перешкодити зростанню його ніг. Те ж саме відноситься до носків і ніжок на піжамі, якщо вони занадто малі.
Другие новости